Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this phone
Color: Black | 2 photo(s)
Price: 1 023kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| RAM | 3G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme Note 50 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T612 |
| SKU | sw2405068452034014 |
Author: m***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love this phone
Color: Black | 2 photo(s)
Author: 0***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the phone is so nice. the person I ordered it for loved it ❤️❤️❤️❤️❤️he said it lokoks like iphPhone
Color: Black | 1 photo(s)
Author: o***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: food happy happy ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥰🥰🥰🥰🥰🥰💝💝💝💝💝💝♥️
Color: Black | 3 photo(s)
Author: r***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much ❤️ very nice 😍
Color: Black | 2 photo(s)