Author: s***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍
Color: White
Price: 104kr
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260116162058830044973 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 2166272 people said the quality is very good!
Author: s***3
Date:
Review: 👍👍👍
Color: White
Author: 3***0
Date:
Review: As discribed. Perfect
Color: White
Author: z***s
Date:
Review: Not try yet, looks normally
Color: White
Author: g***3
Date:
Review: They are great for my car
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.