Author: r***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great packaging and super shiny ✨
Color: Vanilla Skeye | Size: one-size | 3 photo(s)
Price: 39kr
one-size
Like a yummy treat for your face, our innovative highlighter delivers dewy shine for good measure. Apply it to your high points, like your cheekbones and beneath your brows.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Moonbeam |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Bouncy |
| Type | Powder Highlighter |
| Height | 2 cm |
| Length | 6.3 cm |
| Net Weight | 3.1 g |
| Width | 6.3 cm |
| SKU | sbbeauty42210312638 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: r***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great packaging and super shiny ✨
Color: Vanilla Skeye | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: soo goood!! would recommend for my gold girlies
Color: Moonbeam | Size: one-size
Author: f***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This highlighter is very good. Is doing the job. Is like a big brand with a small price is better than some big brand i loooiive it pliiiz like i neeed point
Color: Pinky Promise | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: m***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fine!😍 I like it a lot. It is really cute and looks just like the picture. I will be keeping it for sure. Please like I need points. Thank you. Xoxo.🩷🩷🩷🩷🩷💗💗💗💗🥰
Color: Moonbeam | Size: one-size | 3 photo(s)