Author: N***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely adorable
Färg: Rosa | Storlek: En-Storlek | 1 photo(s)
Price: 48kr
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Air Cushion Comb |
| Längd | 21.8 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 3.5 cm |
| SKU | sb2308096850008505 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: N***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely adorable
Färg: Rosa | Storlek: En-Storlek | 1 photo(s)
Author: l***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice hairbrush and really nothing to complain about.
Färg: Blå | Storlek: En-Storlek | 2 photo(s)
Author: h***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: supercute and large hairbrush
Färg: Babyrosa | Storlek: En-Storlek | 1 photo(s)
Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميلااااااااا
Färg: Svart | Storlek: En-Storlek | 1 photo(s)