Author: p***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: vow beautiful and quality l love it
Color: Black
Price: 1 995kr
Original Price: 2 128kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A16 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 2340 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw25082717206330314 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 2026712 people said the quality is very good!
Author: p***8
Date:
Review: vow beautiful and quality l love it
Color: Black
Author: s***r
Date:
Review: ☺️👍👍👍👍👍👍
Color: Grey
Author: r***r
Date:
Review: It’s a very good phone
Color: Black
Author: b***d
Date:
Review: Good phone
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.