Author: v***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I got it for my mom and I hope she loves it
Color: S1
Price: 221kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Ginger & Orange |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S30 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 7.62 cm |
| Crown | 54.61 cm |
| SKU | sb2310174142574776 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2098310 people said the quality is very good!
Author: v***0
Date:
Review: I got it for my mom and I hope she loves it
Color: S1
Author: l***h
Date:
Review: Lovely Afro curly human hair. Will recommend.
Color: S1
Author: t***o
Date:
Review: I love it 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: S1
Author: J***a
Date:
Review: So soft I love it
Color: S99J/BUG
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.