Author: c***a
Date:
Review: I love it, just like the picture, it worth the price
Color: SNatural
Price: 305kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Curl | Curly Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 100 g |
| Crown | 54.61 cm |
| Length | 10.16 cm |
| SKU | sb2201216182087568 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 8481307 people said the quality is very good!
Author: c***a
Date:
Review: I love it, just like the picture, it worth the price
Color: SNatural
Author: Z***Y
Date:
Review: Love it
Color: Natural Black
Author: v***5
Date:
Review: I highly recommend this 4 inches curly wig it so beautiful suits all face shape easy to install. More too it original human hair🥰🥰🥰💯
Color: SNatural
Author: s***b
Date:
Review: I loved it the quality is truly amazing !!! 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.