Author: r***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i really like it
Color: SNatural
Price: 453kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Jerry Curl |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 95 g |
| Crown | 58.42 cm |
| Length | 25.4 cm |
| SKU | sb2408215225249652 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: r***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i really like it
Color: SNatural
Author: r***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really like it I have it before good wig
Color: SNatural
Author: r***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you
Color: SNatural
Author: c***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Natural & Black | 1 photo(s)