Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Too good for the price
Color: Black
Price: 202kr
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 70 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 55-60 cm |
| SKU | sb2409043813325349 |
Author: s***0
Date:
Review: Too good for the price
Color: Black
Author: a***1
Date:
Review: it's so beautiful and nice
Color: Black
Author: k***a
Date:
Review: Products exceeded my expectations and I am extremely pleased with my purchases. I look forward to making more transactions with you shortly.
Color: Black
Author: p***8
Date:
Review: loved it nice and good
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.