Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely little bag, my daughter will love this
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 80kr
Original Price: 107kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Yellow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Features | Large Capacity |
| Batteries Included | No |
| Height | 14.5 cm |
| Length | 20.5 cm |
| Width | 12 cm |
| SKU | sb25073183151465812 |
Author: m***6
Date:
Review: Lovely little bag, my daughter will love this
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 4***5
Date:
Review: So cute
Color: Yellow
Size: one-size
Author: c***2
Date:
Review: Great quality and value for money
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***0
Date:
Review: So cute but material is not thick.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.