Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful, would order again
Color: Multicolor
Price: 270kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Color | Multicolor |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4.5*1 |
| Net Weight | 295 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2405159369378180 |
Author: m***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful, would order again
Color: Multicolor
Author: b***_
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: heel mooie en goed kwaliteit
Color: Multicolor
Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très belle est qualitative !!!
Color: Multicolor
Author: j***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: sehr schön ........................
Color: Multicolor