Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product and I received it and I like it alot I recommended to all of and appreciate the seller 😍❤️❤️ thank you shien for your best products 🤞😘
Color: Brown | 3 photo(s)
Price: 210kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Lace Area | 4*1 |
| Net Weight | 310 g |
| Length | 57 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2310100648970772 |
Overall Rating: 4.72/5
Author: m***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product and I received it and I like it alot I recommended to all of and appreciate the seller 😍❤️❤️ thank you shien for your best products 🤞😘
Color: Brown | 3 photo(s)
Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: sooo nice and comfortable to wear and looks real hair… i really really love it…❤️❤️❤️
Color: Brown | 3 photo(s)
Author: N***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The wig is lovely and perfect 🥰 and will buy more
Color: Brown | 1 photo(s)
Author: h***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very beautiful wig and good quality.
Color: Brown | 1 photo(s)