Author: p***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love
Color: Pink | Size: one-size
Price: 56kr
one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | No |
| Length | 6.2 cm |
| Width | 2.6 cm |
| Height | 8.8 cm |
| SKU | sb25101661111843757 |
Overall Rating: 4.68/5
Author: p***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love
Color: Pink | Size: one-size
Author: 4***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍👍🏻😊❤️😍😊🤭😳❤️👍🏻😍🥰🥰😍❤🔥🥰😍❤️🤭😍😊🤭💓💘💝❤🔥❤🔥❤🔥💗💗🥰😍😍🥰😊😊❤️🤭😊🤭❤️❤️🤭❤️😳🤭❤️❤️😍🥰🥰🥰❤🔥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😍🥰❤🔥❤🔥🥰🤝🤝🤝🤝❤️😊😍😍😊❤️😳😳😊👍🏻😍🥰❤🔥💗💗💛🤍💛🤍💘💛💝💝💛💛❤🔥💙💗💗🥰😍🥰🤔😍👍🏻😊❤️😳👍🏻😍😊🤭😳😊👍🏻🥰🤔😝💓💘💘😜🤔🥰💗💓🤍😝💓🤍🥰🥰🥳🤩🤩🥳😘🥳🥳🤩🤩🥳😘🤩🥳😘🤩🥳😘🤩🥳🤩😘🥳🤩🤩🥳🥳🤩🤔💛😝💘💓💓😘💓💗💗💓😘😘😘😘🥰🥰🥰❤🔥🤭😊😊🤭😊🤔😘😝💘💓❤🔥🥰❤🔥😝💗👍🏻🤭😳❤️😊😍😘😍😘😘🥰🥰😘🥰🥳🤩🥳🤩🥳🤩🥳🥳🤩🤩🥳🥳
Color: Pink | Size: one-size
Author: m***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is great size works well
Color: Pink | Size: one-size