Price: 2 117kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Color | Green |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25091211121193351 |