Author: n***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely and nice
Color: Natural Black
Price: 291kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Hairline Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Water Wave |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 90 g |
| Crown | 55.88 cm |
| Length | 10.16 cm |
| SKU | sb2312057293228689 |
Author: n***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lovely and nice
Color: Natural Black
Author: t***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: l love my wig, made from high quality hair
Color: SNatural
Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice soft an comfortable 👌
Color: SNatural
Author: 3***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: wow😍😍😍😍am happy for my purchase
Color: SNatural