Author: n***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very Good connectivity for power and data
Color: Black | Size: 3m | 1 photo(s)
Price: 54kr
Original Price: 59kr
0.5m
1m
2m
3m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | se2304196917687059 |
Overall Rating: 4.95/5
Author: n***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very Good connectivity for power and data
Color: Black | Size: 3m | 1 photo(s)
Author: A***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sturdy charger cable, good quality.
Color: Black | Size: 2m | 1 photo(s)
Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great for charging in the car
Color: Black | Size: 0.5m | 1 photo(s)
Author: h***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice charging cable serves its purpose. worth the money.
Color: Black | Size: 3m | 2 photo(s)