Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its so good shshshahahahahhaah
Color: Black
Price: 3 230kr
Original Price: 3 600kr
| Charger | Not include a charger |
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 11 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Very Good |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw25091139252534336 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its so good shshshahahahahhaah
Color: Black
Author: 4***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super, funguje
Color: Purple | 1 photo(s)
Author: f***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très bien mon fils et ravie
Color: Black
Author: o***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nose de momnto solo le falla alguna cosa, lo demas bien aver cuanto dura
Color: Colors Shipped Randomly