Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: oooooooommmmmmmmmmggggggg loveit this phone
Color: Rose Gold
Price: 1 113kr
Brand: Apple Screen Size: 4.7 inches System: iOS SIM Card Count: 1 Charging Power: 5W Data Interface: USB, Bluetooth, Wi-Fi Headphone Jack: 3.5mm Charging Port: Lightning
| Charger | Not include a charger |
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 6s |
| Network | 4G |
| Screen Size | 4.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 12 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Single SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1280*720 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 1020mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A13 |
| SKU | sw251229185900716458411 |
Author: c***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: oooooooommmmmmmmmmggggggg loveit this phone
Color: Rose Gold