Author: e***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality, easy on hair
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 31kr
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Striped |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Green |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 23.5 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb2404299946108876 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: e***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good quality, easy on hair
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: i***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very sturdy and doesn’t pull my hair
Color: Blue | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: s***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice 💯💯💯💯😍❤️
Color: Green | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: M***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute color, does the job. Don't have any complains
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)