Author: a***e
Date:
Review: Good please like!!!!!!!!
Color: Pink
Size: one-size
Price: 112kr
Original Price: 149kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 5 V |
| Length | 10.5 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 4.5 cm |
| SKU | sv2405286551119761 |
Author: a***e
Date:
Review: Good please like!!!!!!!!
Color: Pink
Size: one-size
Author: n***0
Date:
Review: it does what it has to, for this money...it is worth it
Color: Pink
Size: one-size
Author: e***4
Date:
Review: Great product! I love it!!! Would recommend
Color: Pink
Size: Fast Charging High Performance Version
Author: a***a
Date:
Review: Enjoy smooth, hair-free skin for weeks with this high-performance epilator. Designed for both efficiency and comfort, it features multiple tweezers that gently remove hair from the root, ensuring long-lasting results. With multiple speed settings, you can customize your hair removal experience to suit your needs. The ergonomic design fits comfortably in your hand, and the cordless operation allows for easy use anywhere, anytime. Ideal for legs, arms, and sensitive areas, this epilator is your go-to solution for at-home hair removal.
Color: Pink
Size: Fast Charging High Performance Version
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.