1 st. Enfärgad, avslappnad och elegant, fest, affärsmässig, polyester (polyester), varm halsduk i konstkashmere med tofsar för höst och vinter, mjuk och varm för klänning
16kr
-20%
20kr
1 bit fluffigt kvinnors dekorativa hår hatt pannband hatt retro höst och vinter hår tillbehör hårband mycket lämplig för utomhus hem pendling vinter redskap
Detta 3-delade vintertillbehörsset är perfekt för kvinnor. Tillverkat av polyester och fodrat med tjock fleece, det inkluderar handskar, halsduk och mössa. Det är perfekt för kallt väder och utomhusaktiviteter, vilket gör det till en julklapp eller alla hjärtans dag-present.
76kr
NEW
1 st. trendig tjock randig mössa (1 mössa/set), lämplig för höst/vinter vardagsbruk. Det är en unisex vintermössa, vardagsmössa och stickad utomhusmössa.
26kr
NEW
1 mjuk och varm stickad halsduk i fuskkashmere, enfärgad plyschhalsduk, unisex, trendig present till par, perfekt för utomhusaktiviteter, jul, alla hjärtans dag och St. Patrick's Day.