Author: 3***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i LOVE IT, it just looks so good, the color is perfect and lenght too
Color: Coral Pink
Price: 199kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2406123572671145 |
Author: 3***k
Date:
Review: i LOVE IT, it just looks so good, the color is perfect and lenght too
Color: Coral Pink
Author: m***a
Date:
Review: I really like it is nice
Color: Coral Pink
Author: b***4
Date:
Review: Very beautiful
Color: Coral Pink
Author: s***7
Date:
Review: Very niceee prettyyy
Color: Coral Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.