Price: 337kr
| Material | Protein Filament |
| Color | S350 |
| Type | No Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Curl | Water Wave |
| Density | Fuller |
| Hair Color | Natural & Black |
| Human Hair Content | 10% |
| Material Details | Human Hair, Protein Hair |
| Wigs Design | Long Wigs |
| Längd | 65 cm |
| Bredd | 12 cm |
| Vikt | 250 g |
| Krona | 58 cm |
| SKU | sb251124500697623357 |