Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sehr zufrieden sehr gute Qualität und super Verarbeitet. Kann man nur weiterempfehlen
Color: Multicolor | Size: Grey Blue
Price: 24kr
Grey Blue
| Material | Polyamide |
| Composition | 76.8% Polyamide |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Bandage |
| Length | 7 cm |
| Width | 13 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb260209200260156095849 |
Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sehr zufrieden sehr gute Qualität und super Verarbeitet. Kann man nur weiterempfehlen
Color: Multicolor | Size: Grey Blue
Author: e***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mycket bra produkt
Color: Multicolor | Size: Grey Blue
Author: w***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buena calidad y talla muy bien, repetiria
Color: Multicolor | Size: Grey Blue
Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Mooi
Color: Multicolor | Size: Grey Blue