Author: j***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: mycket nöjd med produkt
Färg: Multifärgad
Price: 173kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Vikt | 280 g |
| Längd | 70 cm |
| Krona | 58 cm |
| SKU | sb2209072894258800 |
Author: j***0
Date:
Review: mycket nöjd med produkt
Färg: Multifärgad
Author: s***1
Date:
Review: Great item! really good quality, fast delivery and exactly as described. thank you so much Shein, another excellent purchase!
Färg: Multifärgad
Author: F***i
Date:
Review: Beautiful wig just like the picture
Färg: Multifärgad
Author: V***9
Date:
Review: Normal
Färg: Multifärgad
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.