Author: N***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely. Looks exactly and works exactly like the photo.
Color: Black
Price: 209kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25090231351014962 |
Author: N***n
Date:
Review: Lovely. Looks exactly and works exactly like the photo.
Color: Black
Author: u***3
Date:
Review: It is too thin and unrealistic
Color: Gold
Author: i***y
Date:
Review: ottimi dire! subito arrivata
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.