Author: p***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: works sooo well. it comes with a cable and looks so pretty
Color: Pink
Size: one-size
Price: 30kr
| Material | ABS |
| Color | White |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 10 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb2406152068262844 |
Author: p***3
Date:
Review: works sooo well. it comes with a cable and looks so pretty
Color: Pink
Size: one-size
Author: e***a
Date:
Review: super na upalne dni zeby schłodzic twarz
Color: Pink
Size: one-size
Author: f***3
Date:
Review: Super wszysyko dziala
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***7
Date:
Review: Wasser läuft aus….Bin nicht zufrieden
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.