Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute, so sparkly, can’t wait to use them on a concert outfit
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 14kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 9 cm |
| Length | 14.5 cm |
| SKU | sb2301050166134383 |
Author: m***2
Date:
Review: So cute, so sparkly, can’t wait to use them on a concert outfit
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***6
Date:
Review: Trop joli, j'y ai mis comme strass sur makeup et ct miam
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: E***a
Date:
Review: just as pictured stick on well and very colourful
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: J***o
Date:
Review: I love these - will be very popular with my daugther and her friends
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.