Author: r***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Get all my lashes from shein these are one of my favourites
Color: Black
Price: 44kr
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| Length | 14 cm |
| Diameter | 1.5 cm |
| Width | 11 cm |
| Package dimensions | 14.2*11*1.5 cm |
| Eyelashes Length | 0.9-1.6 cm |
| SKU | sb2307205488035635 |
Author: r***f
Date:
Review: Get all my lashes from shein these are one of my favourites
Color: Black
Author: w***8
Date:
Review: Really good its kinda looks like extensions
Color: Black
Author: a***a
Date:
Review: favorite lashes ever they look like extensions
Color: Black
Author: c***3
Date:
Review: so lush love these sm the best
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.