Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it abd easy to use
Color: Multicolor
Price: 13kr
| Material | Aluminum Alloy |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D Decoration |
| Height | 1.5 cm |
| Length | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| SKU | sb251029999622719713 |
Author: e***a
Date:
Review: Love it abd easy to use
Color: Multicolor
Author: p***a
Date:
Review: Superrrrre cuutteeeeeee
Color: Multicolor
Author: c***8
Date:
Review: 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Color: Multicolor
Author: s***8
Date:
Review: ella ahaha quale ahaahah
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.