Author: R***a
Date:
Review: Very satisfied, they look as the pic!!!!!!!
Color: Blue
Size: one-size
Price: 14kr
| Material | Silicone |
| Composition | 100% Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Features | Multi-function |
| Color | Blue |
| Type | Foot File Sets |
| Batteries Included | No |
| Length | 7.5 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 1.5 cm |
| SKU | sb2304261738473783 |
Author: R***a
Date:
Review: Very satisfied, they look as the pic!!!!!!!
Color: Blue
Size: one-size
Author: k***3
Date:
Review: Huge fan of these. Rubbery and nice, there is no smell and they separate the toes well!
Color: Blue
Size: one-size
Author: s***a
Date:
Review: A game changer if your toes are too crowded. They help me correct my gait and heal my toes. It's worth wearing them regularly while walking, even inside shoes, to correct your posture and the way you walk. Due to the squishy silicone, it is truly comfortable.
Color: Blue
Size: one-size
Author: N***a
Date:
Review: nice will use when making my toenails
Color: Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.