Author: m***h
Date:
Review: These are so cute. Great for adults or Children. Easy just stick on and looks great! Great price and good value. Will buy more! Highly recommended
Color: Blue
Size: one-size
Price: 21kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 8.5 cm |
| SKU | sb2405307419010555 |
Author: m***h
Date:
Review: These are so cute. Great for adults or Children. Easy just stick on and looks great! Great price and good value. Will buy more! Highly recommended
Color: Blue
Size: one-size
Author: M***y
Date:
Review: Sorry couldent find right photo. Very Nice have lots of them for when i go out
Color: Blue
Size: one-size
Author: s***1
Date:
Review: stunning little gems at a bargain price, very easy application
Color: Blue
Size: one-size
Author: m***8
Date:
Review: amazing sparkles and very sticky on the skin
Color: Blue
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.