Author: g***6
Date:
Review: I love it 🥰 I was afraid that the wig would be of poor quality, I was afraid for nothing, it looks very realistic and beautiful❤️
Color: Burgundy
Price: 166kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 253 g |
| Length | 73 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2301019126647711 |
Author: g***6
Date:
Review: I love it 🥰 I was afraid that the wig would be of poor quality, I was afraid for nothing, it looks very realistic and beautiful❤️
Color: Burgundy
Author: d***n
Date:
Review: I loved the wig so muchh
Color: Burgundy
Author: i***1
Date:
Review: love this wig !! the net it comes with doesn't collect alot of hair tho so may need own , but wig itself comes with parts to make it fit your head !
Color: Gold
Author: g***u
Date:
Review: this is straightened out but i love it
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.