Author: t***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute I love it so much
Color: Multicolor
Price: 166kr
Original Price: 172kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2405232942514474 |
Author: t***r
Date:
Review: So cute I love it so much
Color: Multicolor
Author: b***n
Date:
Review: I wasn't able to test it yet, but the quality is good and the wig looks beautiful. Can recommend it. I'd be very happy about Likes :)
Color: Multicolor
Author: d***b
Date:
Review: Very nice, just like the pictures. The bangs need to be trimmed.
Color: Multicolor
Author: l***d
Date:
Review: beautiful and soft! very happy with it!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.