Author: S***e
Date:
Review: So cuteee! Looks and feels natural, bought for raven costume but will wear this out!
Color: Multicolor
Price: 151kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 190 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312157784286172 |
Author: S***e
Date:
Review: So cuteee! Looks and feels natural, bought for raven costume but will wear this out!
Color: Multicolor
Author: d***h
Date:
Review: Its really cute and lovely
Color: Multicolor
Author: T***r
Date:
Review: The quality of this wig is amazing. It looks real and doesn't feel weird like cosplay wigs. very happy with this! the fringe is a bit long but nothing a trim won't fix.
Color: Multicolor
Author: v***0
Date:
Review: Absolutely love the wig feels nice and soft the perfect colour what you see with the picture is what you get can’t wait to wear it out
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.