Author: k***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute, super soft
Color: Red Violet
Price: 161kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 220 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25071621331181184 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 7104881 people said the quality is very good!
Author: k***n
Date:
Review: Very cute, super soft
Color: Red Violet
Author: c***k
Date:
Review: I love it
Color: Burgundy
Author: j***2
Date:
Review: Actually, it’s very pretty and cute but for me it doesn’t suits me and it’s kind of small for my face.
Color: Burgundy
Author: n***l
Date:
Review: Very nature lovely 🥰 colour
Color: Burgundy
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.