Author: z***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: really cute and is how i wanted it
Color: Brown
Price: 116kr
Original Price: 154kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25021833573346267 |
Author: z***i
Date:
Review: really cute and is how i wanted it
Color: Brown
Author: c***y
Date:
Review: Super long and pretty
Color: Brown
Author: S***a
Date:
Review: really nice i like it
Color: Brown
Author: H***h
Date:
Review: Very nice product!!!!! I like it!!!!
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.