Author: A***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love love love it’s so cute pls like i’m broke <3
Color: Gold
Price: 161kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 264 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2304265811861481 |
Author: A***A
Date:
Review: love love love it’s so cute pls like i’m broke <3
Color: Gold
Author: m***0
Date:
Review: LOVE THIS WIG 💗💗💗
Color: Gold
Author: s***o
Date:
Review: I LOVE THIS IRS SO GOOD
Color: Gold
Author: x***a
Date:
Review: quality is so good omg it's thick and could be even worn outside
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.