Author: i***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice and padded and fits my beauty bed well
Color: Multicolor
Size: White
Price: 500kr
| Material | ABS |
| Type | Face Pillow Cradle |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Length | 60 cm |
| Width | 180 cm |
| Height | 5 cm |
| SKU | sb2501045364070669 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 2298827 people said the quality is very good!
Author: i***o
Date:
Review: Nice and padded and fits my beauty bed well
Color: Multicolor
Size: White
Author: h***n
Date:
Review: So amazing i love it so so much very good
Color: Multicolor
Size: White
Author: b***y
Date:
Review: So soft love it !!!!
Color: Multicolor
Size: White
Author: b***y
Date:
Review: So cute love it so much
Color: Multicolor
Size: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.