Author: c***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i like everything I buy from Shein is great
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 18kr
| Material | PMMA |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 8.5 cm |
| SKU | sb25031323978358125 |
Author: c***9
Date:
Review: i like everything I buy from Shein is great
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: d***a
Date:
Review: Gorgeous face stickers
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 3***0
Date:
Review: Got for a festival so perfect
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: i***e
Date:
Review: very nice and good quality very happy
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.