Author: e***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Its amazing I alr bought them they don’t irritate the skins nd stay on for 1,5 weeks get them they’re very good
Color: Black
Price: 14kr
| Material | Paper |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Halloween |
| Color | Black |
| Body Part | Hand Tattoo Stickers |
| Height | 1 cm |
| Length | 20 cm |
| Width | 8.5 cm |
| SKU | sb25020527111111212 |
Author: e***7
Date:
Review: Its amazing I alr bought them they don’t irritate the skins nd stay on for 1,5 weeks get them they’re very good
Color: Black
Author: e***7
Date:
Review: I got them last time and they were so good. I ordered them again. They sit for around one and a half week and are very good does not irritate the skin.
Color: Black
Author: w***1
Date:
Review: Love it sooo muchhhhh and a good quality
Color: Black
Author: s***n
Date:
Review: Very cute like them and use them
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.