Author: s***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice, just like picture
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 14kr
Original Price: 18kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Christmas |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 1 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 8.5 cm |
| SKU | sb25050785090300125 |
Author: s***s
Date:
Review: Very nice, just like picture
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: k***a
Date:
Review: Very Very cute , love
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: c***r
Date:
Review: Lovely
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***8
Date:
Review: very satisfied. very pretty
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.