Author: r***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this tattoo soooo much and last abit 1-2 weeks
Color: Multicolor
Price: 14kr
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Goth |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Height | 0.2 cm |
| Length | 19 cm |
| Width | 12 cm |
| SKU | sb2405100888328190 |
Author: r***z
Date:
Review: Love this tattoo soooo much and last abit 1-2 weeks
Color: Multicolor
Author: m***z
Date:
Review: Omg this exceeded my expectations and it is very beautiful and nice I love it and it’s a recommend
Color: Multicolor
Author: a***8
Date:
Review: soooooooo prettyyyy plslslslsls like so i get pointssssssssssssssss
Color: Multicolor
Author: n***a
Date:
Review: I love the red and its like the tattoo i want and its perfect
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.