Author: J***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really nice and very pretty
Color: Multicolor
Price: 11kr
Original Price: 15kr
| Material | Stainless Steel |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| Length | 18 cm |
| Width | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb251117509251036163 |
Author: J***l
Date:
Review: Really nice and very pretty
Color: Multicolor
Author: v***a
Date:
Review: Good quality
Color: Multicolor
Author: t***k
Date:
Review: Seems very robust! Good price value can recommend :)
Color: Multicolor
Author: m***e
Date:
Review: Really good quality and comfortable to hold !
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.