Author: 9***s
Date:
Review: Best wig brand on this entire app. I got so many compliments and this isn‘t the first wig I got from them. They look incredibly real. And it was delivered so quickly
Color: Multicolor
Price: 162kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 70 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25021851774742214 |
Author: 9***s
Date:
Review: Best wig brand on this entire app. I got so many compliments and this isn‘t the first wig I got from them. They look incredibly real. And it was delivered so quickly
Color: Multicolor
Author: l***a
Date:
Review: Very beautiful and soft. Feels good to touch. A bit hard to style in the front, but when you get a hang of it, it’s very beautiful
Color: Multicolor
Author: b***y
Date:
Review: super pretty! love it
Color: Multicolor
Author: a***n
Date:
Review: I think i never had a wig, that cheap, looking so incredibly good !! 100/10 recommend it!!! 🩷🩷
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.