Author: V***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful. Just like in the description.
Color: Baby Blue
Price: 194kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Baby Blue |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 245 g |
| Length | 75 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2411210269980946 |
Author: V***a
Date:
Review: Beautiful. Just like in the description.
Color: Baby Blue
Author: w***y
Date:
Review: Very beautiful!
Color: Baby Blue
Author: m***5
Date:
Review: Great wig. Very voluminous
Color: Baby Blue
Author: m***0
Date:
Review: Good quality would buy again
Color: Baby Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.