Author: q***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect
Color: Brown
Price: 166kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2404155977979999 |
Author: q***6
Date:
Review: perfect
Color: Brown
Author: l***s
Date:
Review: perfect for my mabel pines cosplay!! (PLEASE LIKE I NEED POINTS)
Color: Brown
Author: a***n
Date:
Review: THE MOST PERFECT WIG I REALLY RECOMMEND IT YOU SHOULD DEFO GET IT
Color: Brown
Author: t***m
Date:
Review: very cute and comfy to wear
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.