Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I purchased again bc it’s really nice and natural I’ve been in a car accident and lost my hair and this wig give me my happiness back
Color: Brown
Price: 179kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 60 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2209295067577539 |
Author: r***1
Date:
Review: I purchased again bc it’s really nice and natural I’ve been in a car accident and lost my hair and this wig give me my happiness back
Color: Brown
Author: b***3
Date:
Review: Is cute and very good for this price , has a lot of volume
Color: Rust Brown
Author: b***n
Date:
Review: Such nice quality! And lovely colour too
Color: Rust Brown
Author: C***e
Date:
Review: Good quality, just like the picture?! Pls likeeee
Color: Rust Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.