Author: a***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلووووووووووووووووو
Färg: Blå
Price: 762kr
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Features | None |
| Color | Blue |
| Brand | Others |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Screen Size | 10.1" |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se2409263736391018 |
Brand Name: PRITOM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/PRITOM-sc-0141761083.html
Quality: 161286 people said the quality is very good!
Author: a***8
Date:
Review: حلووووووووووووووووو
Färg: Blå
Author: r***d
Date:
Review: كتير حلووووووووووووووو
Färg: Blå
Author: h***n
Date:
Review: ماشي حالو بس شوي بطيق
Färg: Blå
Author: F***3
Date:
Review: جميل لقد احببته
Färg: Blå
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.