Author: k***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it works like it should
Color: Black
Price: 826kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Features | Stereo Speakers |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Silver |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25053026777655927 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 5293196 people said the quality is very good!
Author: k***9
Date:
Review: it works like it should
Color: Black
Author: w***6
Date:
Review: Got this for my granddaughter for Christmas she is going to love it
Color: Silver
Author: j***2
Date:
Review: Excellent tablet easy to use good quality for price
Color: Silver
Author: l***0
Date:
Review: brilliant, very happy
Color: Silver
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.